لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد وزمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.

آخرین نسخه دیسکی سوالات

پین شده
  • 16

زبان ۱۱۸ با این هدف راه اندازی شده است که شما در رسیدن به پاسخ سؤالات زبانی خود راحت‌تر و سریع‌تر به نتیجه برسید و پاسخ‌هایی را بیابید که جامع‌تر و صحیح‌تر باشند. رسیدن به این هدف با همکاری و ...

  • 0

سلام و درود میخواستم بدانم управление فعل забывать کدام است؟ چرا در برخی جاها به سوال что و кого پاسخ می دهد ‌و در بعضی جاها به سوال о ком و о чём اینها چه فرقی باهم دارند؟